Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na sprzedaż Stare Dolno - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Lokal usługowy klimatyzowany, ul. Kowalska

Elbląg(Stare Dolno + 18 km)

399 750 zł53 m² 7 542 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Chcesz prowadzić działalność w prestiżowym otoczeniu elbląskiej Starówki pełnej życia, historii i niepowtarzalnego klimatu? A może zależy Ci na elastycznym układzie i marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Nitschmanna

Śródmieście,Elbląg(Stare Dolno + 18 km)

790 000 zł173,90 m² 4 542,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na wynajem - 173,90 m2 - Centrum Elbląga Oferujemy do sprzedaży przestronny lokal o powierzchni 173,90 m2, położony w centrum Elbląga przy ul. Nitschmanna, w ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Elbląg

Zawodzie,Elbląg(Stare Dolno + 18 km)

2 600 000 zł959,20 m² 2 710,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Hala magazynowa pow. 959m2 działka 17 542m2 lokalizacja: działka położona jest we wsi Jasionno ok 8 km od Elbląga, województwo warmińsko-mazurskie Powiat: elbląski Gmina Gronowo Elbląskie Obręb.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Elbląg

Elbląg(Stare Dolno + 18 km)

7 600 000 zł1 200 m² 6 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość z sieciowym najemcą. Stopa zwrotu 7,23% Szczegółowe informacje dostępne po zawarciu umowy pośrednictwa. Lokalizacja podana orientacyjnie. Dokładne położenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł295,65 m² 3 379 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:własny parking

Wyjątkowy lokal inwestycyjny przy Starym Rynku serce elbląskiej Starówki Zainwestuj w adres, który buduje prestiż i przyciąga klientów każdego dnia. Lokal położony bezpośrednio przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Francuska

Nowa Wieś Malborska(Stare Dolno + 23 km)

2 249 000 zł600 m² 3 748,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja westate prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży - nowoczesnego obiektu mieszkalno-usługowego w spokojnej okolicy Malborka! To niezwykła propozycja dla inwestora lub osoby poszukującej.

Szczegóły ogłoszenia

427 089 zł61,10 m² 6 990 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz idealnego miejsca na własną działalność gospodarczą? Chciałbyś prowadzić firmę w dobrej lokalizacji? Zależy Ci na wyremontowanym i gotowym do użytkowania lokalu? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. 30-go Stycznia

Bema,Tczew(Stare Dolno + 43 km)

2 300 000 zł1 790 m² 1 284,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wiele możliwości inwestycyjnych, różne rodzaje działalności, blisko do centrum miasta! tczew lokalizacja: tczew to miasto należące do aglomeracji trójmiejskiej, położone w pradolinie Wisły,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Dąbka

Zakrzewo,Elbląg(Stare Dolno + 18 km)

1 500 000 zł510 m² 2 941,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta sprzedaży lokalu usługowego w zabudowie szeregowej budynek przeznaczony na potrzeby handlu i usług o pow. użytkowej ok 510m2 w całości podpiwniczony, 4-kondygnacyjny+poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Stare Dolno

Stare Dolno,warmińsko-mazurskie

129 000 zł591 m² 218 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Miejscowość położona na obszarze Żuław Elbląskich, oddalona o ok. 5-6 km od wsi Markusy i 17 km od miasta Elbląg. Wzmiankuje się o istnieniu wsi w średniowieczu. Dawniej istniał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Pestalozziego

Elbląg(Stare Dolno + 18 km)

1 490 000 zł464 m² 3 211,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam lokal dwupiętorowy w centrum miasta. Łączna powierzchnia użytkowa to 386 m2. Lokal usługowy do własnej aranżacji. Według planu zagospodarowania miasta lokal może spełniać funkcje.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij